11. Sınıflar

11. Sınıflar - Keçiören YKS TYT AYT kursu, Keçiören LGS kursu, Keçiören YKS TYT AYT Dershanesi, Keçiören LGS Dershane, Demetevler YKS TYT AYT kursu, Demetevler LGS kursu, Demetevler YKS TYT AYT Dershanesi, Demetevler LGS Dershane, Demetevler Derhane ve Keçiören Derhane Ankara.

11. Sınıf MF

Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Türkçe derslerinin verildiği 11. sınıf MF kursunda öğrencilerimizin seçtiği alana yönelik çalışmasını sağlıyoruz. Bu sayede üniversite hazırlık alanında daha başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz.

Üniversite sınavında sor başına daha fazla puan getiren alan dersleri üzerinde yoğunlaşarak hem öğrencimizin başarılı olmasını sağlıyor hem de Keçiören en iyi kurs unvanımızı koruyoruz.

Alan derslerinin yanı sıra alan dışı dersleri de ihmal etmeyen eğitim sistemimiz sayesinde öğrencilerimizin hedeflerine hızlı ve sağlam adımlarla ulaşmasını sağlıyoruz.

11. Sınıf TM

Alan dersleri seçiminde Türkçe-Matematiği tercih edenlere sunduğumuz özel ders programı sayesinde öğrencilerimizin üniversiteye eksiksiz olarak hazırlanmasını sağlıyoruz. Sanatorum Caddesi üzerindeki özel kurslar arasında en köklü ve en nitelikli eğitimi veren Bilim Akademi’yi tercih eden öğrenciler üniversiteye hazırlık döneminde aldıkları eksiksiz dersler ve pekiştirme seanslarının yanı sıra Kişisel gelişim kursu ile de sınavlara psikolojik olarak hazırlanıyorlar. TM bölümündeki Matematik, Geometri, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya ve Felsefe dersleriyle daha sağlam bir geleceğe doğru adımları atıyorlar.

5/5 (2 Reviews)