İnsan Kaynakları

Anasayfaİnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

  CV ( PDF Formatında ):

  Bilim Akademi Kurs Merkezi İnsan Kaynakları Birimine Hoş Geldiniz.

  İnsan Kaynakları Departmanı, onlarca çalışana hizmet etmektedir. Amacımız, kaliteli çalışanları işe alarak ve tüm çalışanlarımıza doğru ve zamanında hizmetler sunarak öğrencilerimizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmaktır. İK personeli, kurs merkezimizin mevzuatı ve çalışma şart ve koşullarına dair geniş bir deneyime sahiptir. Merkezimizi desteklemek için en yüksek mesleki yeterlilik standartlarında çalışmaktadır.

  Çalışanlarımız, öğrencilerimizin başarısındaki en büyük faktördür. Pozisyonları ne olursa olsun, öğrencilerin eğitiminde önemli bir rol oynarlar ve her öğrencinin iyi bir kariyere hazır olmasını sağlamak için yaptıkları işten gurur duyuyoruz. Kariyer Fırsatları Kurs merkezimiz yenilikçi, hevesli ve fark yaratma fırsatı arayan nitelikli adaylar arıyor.

  İstihdam Bilgileri

  Bilim Akademi Kurs Merkezi’nde sunulan üstün eğitim kalitesi, eğitim bölgemizi Keçiören’deki en iyi merkezler arasına katmaktadır.

  Çalışan Kaynakları

  İnsan Kaynakları personeli, denetçilere, yöneticilere ve çalışanlara işte başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları hizmetleri sağlamaya kendini adamıştır.

  5/5 (3 Reviews)