Üniversite Kursları

AnasayfaKurslarımızÜniversite Kursları

Üniversite Kursları

Öğrencilerin tam potansiyellerine ulaşma konusunda zorlandığı güvenli ve destekleyici bir öğrenme ortamı sağlayan Bilim Akademi Kurs Merkezi her bir öğrencinin eğitim yolunu bireysel öğrenme planları kullanılarak hedeflenen öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak uyarlar. Keçiören kursları içinde bulunan üniversiteye hazırlık kursları ile öğrenciler, kapsamlı kaynak kullanımı, butik sınıflar, her sınıfta eğitim destek personeli ve öğrenci refah koordinatörleri gibi uzman personel ile desteklenmektedir.

Etlikteki dershaneler içinde bulunan Bilim Akademi Kurs Merkezi, üniversiteye hazırlıkta merkezi konumu ve yüksek vasıflı personeli ile son derece saygın, yenilikçi ve dinamik bir eğitim merkezidir. Etlikteki dershaneler sınırları içindeki kurs merkezimiz, akademik, teknolojik ve sosyal becerilerin öğrenilmesine odaklanan bir müfredat aracılığıyla öğrencilerin hedeflediği üniversiteye ilk seferde yerleşmesini sağlar. Keçiören kursları kapsamında öğrencilerimizin hedeflerine direk olarak ulaşabilmesi için kişiselleştirilmiş bir müfredat sunarak her öğrencinin bağımsızlığını en üst düzeye çıkarmak amacıyla kazanabileceklerinin en iyisini kazanmalarına yardımcı oluyoruz.

Bilim Akademi Kurs Merkezinin imkanları ve kaynakları, öğrencilere en uygun öğrenme ortamının sunulmasını sağlar. Keçiören kursları merkezimizde her öğrencinin bir dizüstü bilgisayara erişim izni vardır. Etlikteki dershaneler sınırları dahilindeki kurs merkezimizde, tüm öğrenciler kişisel durumlarından bağımsız olarak öğrenecek ve üniversiteye hazırlıkta başarılı olacaklardır. Bilim Akademi Kurs Merkezi ayrıca öğrencilerin başkalarına saygı göstermelerini ve kişisel mükemmelliğe ulaşmalarını beklemektedir.

Üniversiteye hazırlıkta Ankara’nın en iyi kurs merkezlerinden olan Bilim Akademi’de Keçiören dershane fiyatları oldukça uygundur. Kurs merkezimizde ek öğrenme ihtiyaçları olan öğrencilerin elde edebileceklerinin sınırlarına ve beklentilerine meydan okuyan bir kurum olmaktan gurur duyuyoruz.

5/5 (5 Reviews)