Kurumsal

AnasayfaKurumsal

Kurumsal

Harika bir eğitimin gücü, öğrencilere birçok kapıyı açması ve öğrencilerin gelecekteki yollarını seçme gücü ile ölçülür. Tüm öğrencilerin okulun ötesinde eğitim gerektirdiğini bilen Bilim Akademi; öğrencilere hedeflerine ulaşmada yeni kapılar açarken mezunların da seçtikleri yolda güvenle ilerlemesini sağlıyor.

Mümkün olan en yüksek akademik standartlara ulaşmak için öğrenciler yetiştiren Bilim Akademi Kurs Merkezi; sınavlara hazırlıkta öğrencilerin eksiklerini tamamlamak için ihtiyaç duydukları eğitimi veriyor. Özel bir kadroya sahip olan kurs merkezinde her sınıfta öğrencilerin seviyelerine göre farklı dersler ve anlatım stilleri planlanıyor.

Öğrencilere sadece akademik başarı alanında değil, bütüncül bir yaklaşımla hizmet veren Bilim Akademi, öğrencilerin potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak adına rehberlik ve destek için sınıf öğretmenleriyle iş birliği yapar. Öğretmenlerin veya ebeveynlerin istekleri üzerine sınıf içi gözlemler düzenler.

Her bir öğrencinin özel ihtiyaçlarına bağlı olarak bire bir veya küçük grup ortamında, öğrenme farklılıkları olan öğrencilere hizmetler sunar. Kurs merkezine başlamadan önce öğrenim farklılıklarını test etmek için resmi eğitim testi yapılır. Yapılan testler hem bilişsel hem de başarı değerlendirmelerinden oluşur. Test sonucuna göre öğrenciler belirli gruplara ayrılarak her birinin seviyesine özel eğitim ve ek derslerden oluşan destek kursları verilir.

5/5 (2 Reviews)