Ölçme ve Değerlendirme

AnasayfaÖlçme ve Değerlendirme

Ölçme ve Değerlendirme

Ülkemizin geleceği için büyüyen endüstrilerden, teknolojik ve bilimsel gelişmelerden ve yüksek gelirli kariyerlere ulaşmak için eğitimli bir nüfus gereklidir. Bu faktörlerin tümü, bir ülke ekonomisinin sağlığı ve refahında büyük bir rol oynamaktadır. Bir devletin veya ülkenin eğitim düzeyleri, gelir düzeyleri ve GSMH ile çok yakından ilişkilidir.

Bilim Akademi Kurs Merkezi eğitimli bir işgücüne yatırım yaparak, bugünün küresel ekonomisinde her bir bireyi daha güçlü hale getirir. Her bir öğrencinin kendi ayakları üzerinde duran, nitelikli bir meslek sahibi olması için eğitim sistemine had safhada önem veren Bilim Akademi Kurs Merkezi ölçme ve değerlendirme sistemleri sayesinde eğitimdeki kalitesini başarısını ölçmede de sürdürüyor.

Kaliteli eğitim, temel insan haklarımızın bir parçasıdır. Bilim Akademi Kurs Merkezi tüm öğrencilerin, okulun en erken aşamalarından üst sınıflara kadar uygun fiyatlı ve kaliteli bir eğitim alma fırsatını hak ettiğine inanmaktadır. Nitelikli ölçme ve değerlendirme araçları ile de öğrencilerin gelecekte yaşam kalitelerini büyük ölçüde artırabilecekleri bir yaşamın kapılarını aralar. Bilim Akademi Kurs Merkezi, tüm öğrencilere hayallerini takip etme fırsatı sağlar.

5/5 (2 Reviews)